مرکز تجارت الکترونیک ام پایر مارکتفروشگاه اینترنتی ام پایر مارکت فروشگاهی با سابقه معتبر و تشکیلات استاندارد است که افتخار فعالیتی چندین ساله در عرضه تجارت الکترونیک دارد.

بصورت کلی با توجه به طیف تنوع محصولی، تمرکز ما در فروشگاه ام پایر مارکت، عرضه محصولات مدرن و متفاوت و درعین حال با صرفه اقتصادی می باشد تا تمامی اقشار هموطن ایرانی بتوانند از آنها بهره مند شوند.

علاوه بر این تلاش ما بر این است تا محصولاتی را عرضه کنیم که در بازار سنتی کشور وجود نداشته و محصولی نو و متفاوت تلقی می گردند.

در خصوص مباحث کیفی ما در ام پایر مارکت استاندارد های مشخصی داریم و تمامی محصولات را قبل از قرار دادن در سبد خرید فروشگاه، تست نموده و همیشه محصولی را عرضه خواهیم کرد که از نظر کیفی در سطح مناسبی قرار داشته باشد و در عین حال از قیمت ویژه و مقرون به صرفه ای هم برخوردار باشد.

ام پایر مارکت کلیه محصولات خود را به صورت برخط (آنلاین) عرضه می کند و مجری نسل نوین سیستم های تجارت الکترونیک غیر حضوری و مدرن می باشد.

کلیه سفارشات مشتریان به صورت آنلاین ثبت شده و از طریق سرویس های مخصوص، در آدرس مورد نظر خریدار تحویل می شوند.

ام پایر مارکت از طیف متنوعی از سیستم (سرویس) های توزیع نظیر توزیع پستی (خدمات توزیع شرکت پست جمهوری اسلامی ایران) ، سرویس پیک محدوده شهری (ویژه تهران) ، سرویس توزیع باربری ، تیپاکس و از همه مهمتر سرویس شبکه توزیع مستقل سراسری (سرویس خصوصی ویژه ام پایر مارکت) بهره می برد.

گستره پوشش سرویس های توزیع و خدمات ام پایر مارکت کاملا فراگیر بوده و برجستگی ویژه ای در بین فروشگاه های آنلاین دارد.

ما در ام پایر مارکت همواره تلاش میکنیم تا اعتماد خرید الکترونیکی را در کشور عزیزمان ایران احیا کنیم و فضای جدید و مدرن خرید اینترنتی را به سمت اعتماد و اطمینان سوق دهیم.

در این راستا در سال 1391 به عنوان یکی از اولین فروشگاه های آنلاین موفق به اخذ نماد دو ستاره اعتماد تجارت الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت شدیم.

همچنین لازم به ذکر است علاوه بر دامنه اصلی، مبنا بر توافقات انجام شده بخشی از محصولات ام پایر مارکت در وبسایت های فروشگاهی آنلاین بزرگ و معتبر دیگر نیز قابل دسترسی و خریداری هستند.

سخن آخر اینکه ما در فروشگاه ام پایر مارکت تمام تلاش خود را برای جلب رضایت و اعتماد شما مشتری گرامی به کار گرفته و خواهیم گرفت و همیشه در برابر شما مشتری گرامی پاسخگو خواهیم بود...

شما شایسته بهترین و متفاوت ترین ها هستید...


آدرس :

آدرس مرکز مدیریت و تبادلات: تهران - تهران - خیابان کارگر جنوبی - چهارراه لشگر - مجتمع گمرک امام خمینی (ره) - واحد لجستیک تجارت الکترونیک - فروشگاه اینترنتی ام پایر مارکت (توجه: مراجعه حضوری پذیرفته نمی شود)

مدیر و صاحب امتیاز: احمد جمشیدی


Images Images


تماس با ما :

تلفن 22278043-021
موبایل 09127652261
آی دی تلگرام @EMPIRE_MARKET
سامانه پیامکی 50001333223233

تمامی حقوق، قوانین و مقررات برای ام پایر مارکت محفوظ می باشد.

  • بازگشت به بالا